Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Wiele osób marzy o zgrabnej sylwetce. Jednak proces odchudzania należy do żmudnych czynności, wymagający wielu poświęceń i czasu. Czy jest sposób na wspomaganie ćwiczeń i diety, aby uzyskać szybsze efekty? Jakie zabiegi odchudzające wybrać?

Odchudzanie to jeden z procesów, które stosuje w swoim życiu większość Polaków. Wymaga on zmian nawyków żywieniowych, wprowadzenia regularnej aktywności fizycznej i rzuceniu używek. Jednak bardzo często pomimo poczynionych zmian nie jesteśmy do końca zadowoleni z efektów. Często tkanka tłuszczowa gromadzi się w partiach, z których ciężko się jej pozbyć. Do takich obszarów należą: brzuch, boczki, wewnętrzna i zewnętrzna strona ud czy podbródek. Dodatkowo często w wyniku diety i zrzucenia nadmiaru kilogramów dochodzi do spadku elastyczności skóry i braku jędrności skóry. 

Jakie zabiegi odchudzające wspomagają proces odchudzania?

Zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę doskonale sprawdzają się u osób, które pomimo diety odchudzającej i ćwiczeń nie są zadowolone z efektów. Mimo zrzuceniu wielu kilogramów dochodzi do zmniejszenia jędrności i elastyczności skóry. U których w wyniku diety i ćwiczeń borykają się z cellulitem.

Skuteczne zabiegi odchudzające

Do najskuteczniejszych zabiegów odchudzającym, wspomagających ćwiczenia i dietę należą: fala uderzeniowa, icoone, lipoliza iniekcyjna, HIFU oraz karboksyterapia. To zabiegi, które doprowadzają do rozpadu komórek tłuszczowych i przyspieszają proces ich wydalania z organizmu.

Innymi zabiegami, które oferują gabinety kosmetologiczne są zabiegi ujędrniające skórę. Do najskuteczniejszych należą: icoone, fala uderzeniowa, HIFU, karboksyterapia, mezoterapia igłowa, ems, fala radiowa oraz radiofrekwencja mikroigłowa. 

W gabinetach kosmetologicznych możemy również znaleźć zabiegi redukujące cellulit takie jak: masaż bańką chińską, drenaże limfatyczne, icoone, fala uderzeniowa czy karboksyterapia oraz zabiegi wzmacniające mięśnie; zabieg ems – elektrostymulacja mięśni.

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z RosaMed Clinic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × pięć =