Stając przed problemem urządzenia wnętrza zastanawiamy się zawsze ile wyniesie nas dana inwestycja. Jak duże koszty musimy ponieść, aby zrealizować projekt zgodny z naszymi oczekiwaniami? Jednym z elementów wystroju wnętrza jest jego oświetlenie. Wbrew pozorom, również ono nie należy do najtańszych. Rozwój firm z tejże branży spowodował niesamowity rozrost oferty i oprócz standardowych modeli, powstawanie coraz to nowszych, doskonalszych i częstokroć unikatowych lamp, które swym pięknem mogłyby cieszyć nasze oko. Mogłyby, gdyby nie fakt, że przeważnie są bardzo drogie i przewyższają nasz budżet przeznaczony ten element aranżacji.

Bardzo ciekawą i niekoniecznie drogą alternatywą jest tutaj oświetlenie firmy Azzardo. Produkty tej marki, to w głównej mierze nowoczesne modele, choć trzeba przyznać, że jest też również trochę pozycji nawiązujących do klasycyzmu. Dzięki różnorodnej i bardzo rozległej ofercie jesteśmy w stanie oświetlić mieszkanie praktycznie od A do Z. Ostatnimi czasy firma wkracza również nieśmiało na rynek opraw zewnętrznych, co oznacza, że również ogród może zostać wyposażony w oświetlenie tejże marki.

Oświetlenie pokojowe Azzardo

W ofercie lamp Azzardo do salonu królują nowoczesne stylizacje, rokrocznie weryfikowane i dostosowywane do aktualnie panujących trendów. W erze oświetlenia led producent wprowadza do oferty coraz więcej modeli wyposażonych w to energooszczędne źródło światła. Godne polecenia są zwłaszcza ultranowoczesne żyrandole z paskami ledowymi umieszczonymi na ich krawędziach lub powierzchniach bocznych. Ewolucja tego rodzaju opraw oświetleniowych następuje bardzo szybko. Do będących pierwotnie w sprzedaży ledowych okręgów dołączają coraz to nowsze konstrukcje , jak serpentyny, kombinacje rożnych figur, czy brył geometrycznych. Oprócz kształtów, zmienia się również technologia. Produkowane „ledy” są coraz lepszej jakości, wykazują się coraz wyższą efektywnością oraz różnorodnością barw. Najnowsze modele żyrandoli led pozwalają na podłączenie ściemniaczy, dzięki którym można odpowiednio „dozować” jasność w pomieszczeniu. Dla klientów nie do końca przekonanych do tego typu oświetlenia firma Azzardo posiada liczną grupę lamp, które pomimo nowoczesnej stylizacji, bazują na tradycyjnej – „żarówkowej” formie źródła światła.

Dużą zaletą lamp Azzardo jest ich projektowanie i produkcja w tak zwanych rodzinach. Pozwala to na stworzenie pełnej kompozycji przestrzennej z lamp tej samej kolekcji, co gwarantuje spójność i harmonię. Do oświetlenia sufitowego można dobrać kinkiety, lampy podłogowe czy lampki na komodę. Bardzo wiele modeli jest ponadto produkowanych w kilku wersjach kolorystycznych, co z kolei jest ukłonem w stronę osób chcących zastosować na przykład biało-czarny kontrast lub wprowadzić lampę w bardziej jaskrawej tonacji.

Lampy Azzardo w łazience

Producent nie zapomniał również o oświetleniu łazienkowym. Mamy tutaj naprawdę spory potencjał tego typu lamp, które charakteryzują się wysoką ochroną IP – wskazaną w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Lampy sufitowe, to w głównej mierze plafony o chromowanej konstrukcji oraz mlecznym kloszu, skrywającym wnętrze i tłumiącym oślepiające światło . W przypadku podwieszanych sufitów warto skorzystać z oczek stropowych, które pozwalają nam na równomierne oświetlenie przestrzeni łazienkowej. W kolekcji Azzardo jest ich naprawdę sporo, a poszczególne modele różnią się stylem, kształtem, kolorem oraz zakresem ruchu. Uzupełnieniem oświetlenia górnego są kinkiety łazienkowe wieszane w okolicy lustra lub zastępujące je długie belki zazwyczaj montowane powyżej. Także tego typu lampy łazienkowe Azzardo produkowane są w kilku wersjach, o różnych długościach i kolorach.

Wszystkie lampy Azzardo wykonane są z wysokiej jakości materiałów gwarantujących trwałość produktów oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. Szeroka gama oferty pozwala na dobranie i odpowiednie dopasowanie opraw do wszystkich wnętrz, dzięki czemu zachowamy zgodność stylizacji naszych pomieszczeń. Pomimo nowoczesnych rozwiązań i nowatorskiego designu produkty marki Azzardo charakteryzują się przystępną ceną i są ciekawą opcją w aranżacji każdego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 10 =